Akademia MOSiR – sekcja piłki nożnej
Akademia MOSiR Grybów wśród dzieci od najmłodszych lat, rozpala pasję i marzenia piłkarskie.
Akademia MOSiR Grybów wśród dzieci od najmłodszych lat, rozpala pasję i marzenia piłkarskie.
Miło nam poinformować, że ruszył nabór dzieci od lat pięciu, do Akademii Piłkarskiej oraz Akademii Siatkarskiej prowadzonej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie. Przyszli mistrzowie wybierają MOSiR w Grybowie!
SRK w Grybowie przy współpracy Parafii oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie zapraszają na TURNIEJ DRUŻYN PODWÓRKOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ. Stadion Miejski w Grybowie, 28 sierpnia 2022 r., start o godz. 14:00. Wstęp WOLNY!
Wspaniała atmosfera, uśmiech, radość i emocje towarzyszyły uczestnikom wewnętrznych turniejów organizowanych w dniu 4 grudnia br. przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie informuje, że w dzień Święta Narodowego Niepodległości tj. 11 listopada 2021 r. (czwartek), zajęcia sekcji sportowych prowadzonych przez Akademię MOSiR w Grybowie zostają odwołane.
W ramach „Akademii MOSiR Grybów” na zajęcia uczęszcza 170 dzieci i młodzieży w wieku 5-12 lat. Przypominamy, że aktualnie funkcjonują dwie sekcje: siatkarska i piłki nożnej.
Miło nam poinformować, że od 27 września 2021 r. rozpoczął się nabór dzieci od lat pięciu, do Akademii Piłkarskiej oraz Akademii Siatkarskiej prowadzonej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie. Przyszli mistrzowie wybierają MOSiR w Grybowie!
Drużyna prowadzona przez trenera Marka Zagórskiego zajęła I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców. Zawody zorganizowano z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Wczoraj, na hali sportowo-widowiskowej w Piwnicznej Zdroju odbyła się trzecia edycja Noworocznego Turnieju Samorządowego w halowej piłce nożnej mężczyzn. Zwycięzcą rywalizacji okazała się już po raz trzeci drużyna z Grybowa.
W dniach 6-7 października br. grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grybowie, pod opieką Pana Mirosława Kawy i Pana Łukasza Stelmacha, wyjechała na Słowację, by wziąć udział w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim.