Każde dziecko jest dla nas ważne.

Marzymy aby nasi wychowankowie bez wysiłku, stresu oraz negatywnych emocji osiągnęli pierwszy szczebel edukacji.

ARTYKUŁY

Święto Narodowe Niepodległości: Zawody biegowe

Burmistrz Miasta Grybów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie zapraszają do aktywnego uczestnictwa w biegowych zawodach sportowych, związanych z obchodami 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę – III Półmaraton Grybowski, IV Bieg Niepodległościowy “Z rodziną po medal”.

Wizyta na cmentarzu

W ubiegły piątek (tj. 25 X) dzieci z grup starszych: “Słoneczka”, “Smerfy”, “Motylki” oraz “Krasnale”, w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, odwiedziły Cmentarz Miejski w Grybowie.

Spotkanie z panem leśnikiem

W ubiegły czwartek (tj. 24 października 2019 r.) w naszym przedszkolu starsi wychowankowie spotkali się z panem leśnikiem z Nadleśnictwa w Nawojowej.

Dzień Drzewa w przedszkolu

Kolejnym ważnym dniem obchodzonym przez naszą placówkę był Dzień Drzewa. W miniony czwartek tj. 10 października wszyscy wychowankowie Przedszkola Samorządowego “Pod Topolą” w Grybowie zdobyli obszerną wiedzę na temat: budowy drzew, poszczególnych gatunków oraz funkcji pełnionych przez nie w przyrodzie.

Światowy Dzień Zwierząt

W naszym przedszkolu w dniu 4 października br. obchodzono bardzo istotny dzień, mianowicie “Światowy Dzień Zwierząt” – w dzień Świętego Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt i ekologii.

Realizacja programu adaptacyjnego w przedszkolu

Wraz z rozpoczętym nowym rokiem przedszkolnym w grupie “Misie” i “Żabki” rozpoczęliśmy realizację Programu adaptacyjnego dla dzieci 3 i 4-letnich Przedszkola Samorządowego “Pod Topolą” skierowanego “na dziecko”.

Lubisz rysować lub malować? Te zajęcia sa dla Ciebie!

Miejskie Centrum Kultury, Czytelnictwa i Edukacji w Grybowie zaprasza w dniu 14 października 2019 roku na pierwsze zajęcia plastyczne, które będą odbywać się w Bibliotece, w każdy poniedziałek o godz. 16:00. Na zajęciach będziemy wykorzystywać różne techniki plastyczne, rozwijające sprawność manualną. Poznaj świat pełen inspiracji!

Wyprawka Czytelnicza dla dzieci w wieku przedszkolnym

Projekt dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii “Mała książka – wielki człowiek” we współpracy z bibliotekami publicznymi. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

Powitanie Jesieni oraz Dzień Grzyba

Końcówka września to w naszym przedszkolu gorący okres. W poniedziałek (tj. 23. IX) zawitała do nas kalendarzowa jesień, a dzień później, obchodziliśmy “Dzień Grzyba”.