Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
Baner przekierowujący do artykułu „Konto uczniowskie w usłudze Office 365”
Konto uczniowskie w usłudze Office 365
ARTYKUŁY

Pierwszy w Polsce Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online

W ramach inicjatywy społeczno-edukacyjnej organizowany będzie pierwszy w Polsce Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online. Będzie to bezpłatne wydarzenie, które pozwoli każdemu uczniowi przekonać się, co już umie, a co powinien jeszcze powtórzyć przed prawdziwym egzaminem.

IV edycja Złotych Szkół NBP! 2023/2024

Złote Szkoły NBP to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do środowisk szkolnych. Ideą programu jest przygotowanie dzieci i młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się po świecie finansów.

Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego

Zarządzenie nr RM-SO.0050.6.2024 Burmistrza Miasta Grybów z dnia 12 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2024/2025 do publicznego przedszkola, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Grybów.

Webinar edukacyjny dla uczniów klas ósmych

Jak oceniasz swój poziom wiedzy o wyrażeniach algebraicznych? Potrafisz je rozwiązywać? A może już na samą myśl o nich zaczynasz się stresować? Nie martw się! Są sposoby, żeby się z nimi uporać!

Sukces naszych uczniów w kolejnym konkursie historycznym

W dniu 5 maja 2023 roku w Miejskim Zespole Szkół nr 4 w Gorlicach odbył się XIII Finał Konkursu: „Konstytucja 3 Maja – Czasy Stanisławowskie” pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka dla uczniów Szkół Podstawowych Województwa Małopolskiego.