Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny

Piękne rzeczy wypracować można dzięki długiej i uciążliwej nauce.
Złe natomiast owocują same bez trudu.

Demokryt z Abdery

AKTUALNOŚCI

Pierwszy w Polsce Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online

W ramach inicjatywy społeczno-edukacyjnej organizowany będzie pierwszy w Polsce Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online. Będzie to bezpłatne wydarzenie, które pozwoli każdemu uczniowi przekonać się, co już umie, a co powinien jeszcze powtórzyć przed prawdziwym egzaminem.

Grybowskie maluchy z życzeniami dla samorządu!

Zgodnie z coroczną tradycją, najmłodsi mieszkańcy Ziemi Grybowskiej odwiedzili w miniony czwartek Urząd Miejski w Grybowie, by złożyć świąteczne życzenia wszystkim pracownikom, na czele z Burmistrzem Miasta, Pawłem Fydą.

Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego

Zarządzenie nr RM-SO.0050.6.2024 Burmistrza Miasta Grybów z dnia 12 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2024/2025 do publicznego przedszkola, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Grybów.

Webinar edukacyjny dla uczniów klas ósmych

Jak oceniasz swój poziom wiedzy o wyrażeniach algebraicznych? Potrafisz je rozwiązywać? A może już na samą myśl o nich zaczynasz się stresować? Nie martw się! Są sposoby, żeby się z nimi uporać!

Ślubuję uroczyście…

W ostatni czwartek października (tj. 25 X) w sali widowiskowej Kina „Biała” odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas 1a i 1b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grybowie.