Burmistrz Miasta Grybów oraz Kierownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie zapraszają na Zakładowy Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Grybów „AKTYWNY ORLIK”.
TERMIN
- 5 lipca 2026, godz. 15:00
MIEJSCE
- Kompleks Boisk Sportowych Orlik 2012
ZGŁOSZENIA
- Zgłoszenia wysyłać można na adres mosir
grybow.pl lub zgłaszać telefonicznie pod nr 18 542 43 10 do 22 czerwca br. - Drużyna może składać się z 6 zawodników + 1 rezerwowy.
W programie przewidziane animacje sportowe oraz spotkanie z dietetykiem, dotyczące odpowiedniego odżywiania, nawadniania i regeneracji.
Organizatorzy przewidzieli również dodatkowe nagrody dla zawodników, którzy wyróżnią się na boisku – króla strzelców i najlepszego bramkarza turnieju.
Projekt dofinansowany został z budżetu państwa w ramach programu „Aktywny Orlik” Ministerstwo Sportu i Turystyki.


