Nowe środki trafiły do miasta Grybów. Będzie remont kolejnej drogi!
Przedstawiciele samorządów z Sądecczyzny i okolic spotkali się w siedzibie Delegatury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Nowym Sączu. Po raz kolejny zostały rozdane środki w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wśród beneficjentów ponownie znalazło się miasto Grybów! Tym razem budżet został zasilony o niemal 600 000 złotych.






