Rozpoczynamy nabór wniosków – Mikroretencja
Wczoraj (22 VI) rozpoczął się nabór wniosków w ramach programu „Mikroretencja”, skierowanego do mieszkańców zainteresowanych inwestycjami w gromadzenie i wykorzystanie wód opadowych. Program realizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie i stanowi element działań na rzecz przeciwdziałania skutkom suszy oraz adaptacji do zmian klimatu.






